Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

AirPlus virtuaalne krediitkaart

Aves Travel on rahvusvahelise arveldustesüsteemi AirPlus esindaja Eestis, mis annab meile õiguse pakkuda oma äriklientidele AirPlusi mugavat ja säästlikku arveldamisteenust.

AirPlus International on loodud 1989. aastal Saksamaal. Tänaseks kasutab AirPlusi konto lahendusi üle 35 000 korporatiivkliendi rohkem kui 59 erinevas riigis ning aastas tehakse üle 125 miljoni tehingu.

AirPlus võimaldab hoida firmal kõik oma reisikulud pideva kontrolli all - AirPlusi kontoomanik saab igal hetkel talle sobival kujul online-aruande kõikidest oma reisikuludest.

AirPlus virtuaalne krediitkaart võimaldab osta lennupileteid, hotellimajutust ja kõiki teisi reisiteenuseid makstes nende eest ühtse AirPlusi arve alusel vaid üks kord kuus ehk saades kuni 40-päevase intressivaba maksetähtaja. Tasumine toimub AirPlusi koondarve alusel Nordea Panga Eesti kontole - puudub vajadus teha välismakseid.

Lisaks virtuaalsele krediitkaardile on võimalik tellida oma töötajatele AirPlus’i krediitkaardid, mis võimaldavad sularahata arveldusi, täpset firma kulude eristamist erakuludest ning vajadusel sularaha väljavõttu üle maailma.